KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15988231
nr 1598 8231
Dmitry Stepanovich Polenkov, Ryssland. Signerad, daterad -90. Olja på pannå, 39x29 cm, yttermått inklusive ram: 45x35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 februari 2024
kl 19:23:08
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr